Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

NIKAL CZ s.r.o.

NIKAL CZ s.r.o.

Lesná 102
671 02 ŠumnáTelefon: +420 381 251 725
Web: http://www.nikal-zajezdy.cz
Email: nikal@nikal.cz

 

Společnost NIKAL s.r.o. je činná v oblasti cestovního ruchu již sedmým rokem. Během této doby si vydobyla stálou pozici na trhu v České republice a v současné době zaznamenává stále větší zájem zákazníků o nabízené služby. Tohoto stavu docílila společnost NIKAL s.r.o. zejména prostřednictvím profesionálního týmu, který se stará nejen o hladký průběh všech nabízených zájezdů, ale i o vytváření obchodních podmínek pro rozšiřování nabídky turistických cílů pro širší okruh zájemců o turistiku. Firemním krédem je spokojený zákazník a tomuto se podřizuje veškerá organizace jak vnitrofiremní tak i při prezentování firmy na trhu.

Firma NIKAL nabízí zájemcům o turismus vždy něco navíc což je viditelné například v cenové úrovni jednotlivých zájezdů. Dokázali jsme sobě i našim spokojeným zákazníkům že ne vždy platí, že levně znamená na úkor kvality. Při práci požíváme efektivní postupy spojené s moderní elektronickou technologií a využíváme možnosti softwaru a elektronické komunikace. Tento způsob práce nám umožňuje zpracovávat a vyhodnocovat naši práci a optimalizovat veškeré firemní postupy.

Přesvědčte se sami že společnost NIKAL pro Vás může být dlouhodobým partnerem v oblasti cestování, ať již jste student, pracující či senior.

Přejeme Vám mnoho krásných zážitků na zájezdech organizovaných naší cestovní kanceláří.

Váš team NIKAL

Najdete nás na mapě

 
 

Náš tip

LÁZEŇSKÉ A WELLNESS POBYTY

Lázeňské pobytyZregenerujte se s CK OSVĚTA. Termály, procedury a relax zejména na italském ostrově Ischia, taky v Maďarsku, Rakousku, Německu, na Slovensku a u nás.

FOŤÁK NA DOVOLENOU Z MEGAPIXELU

Pořiďte si na dovolenou lehkou digitální zrcadlovku, s níž je fotografování zábavné a přitom jednoduché. Natáčejte kvalitní fotky i video a přivezte si ty nejhezčí vzpomínky.

ZÁJEZDY ONLINE 2014

Široká nabídka LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2014 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

NEJNIŽŠÍ CENY HOTELŮ A APARTMÁNŮ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

POTÁPĚNÍ V CHORVATSKU

potápění na MurteruSkvělá aktivní dovolená s kurzy potápění, jachtingem, vodním lyžováním a dalšími vodními sporty. Ubytování na ostrově Murter, polopenze a české pivo.

Zájezdy do celého světa

Rudé moře

Stránky věnované Rudému moři, jeho fauně a flóře a letoviskům na pobřeží Rudého moře.

Řecko a řecké ostrovy

Přinášíme vám komplexní informace o Řecku a řeckých ostrovech, rady tipy na cesty, články a zajímavé informace z Řecka. 

Dovolená v Turecku

Plánujete dovolenou v Turecku? Potom se vám bude jistě hodit náš průvodce Tureckem, ve kterém najdete vše, co potřebujete před cestou do Turecka vědět.

Golfový magazín

Nový magazín o golfu. Evidujte si své golfové statistiky online. Dále zde najdete články ze světa golfu - tipy na golfové cesty do zahraničí, golfové legendy, rady a tipy na hru. Součástí je také golfový slovník.

Magazín o bydlení

Navštivte také naše stránky o bydlení, stavbě a zahradě, na kterých najdete inspiraci pro váš domov. Každý den nové články, informace, zajímavosti, rady a tipy ze světa bydlení. 

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom Copyright © 2007-2012 svetadily.cz, kontakt: info@netmagazines.cz. Created by weto.cz webdesign.