Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Co víte o Turecku?

Víte, která z tureckých pláží získala Modrou vlajku a splňuje ta nejpřísnější kritéria? Co obnáší proslavené turecké lázně hammam, nebo že v Turecku najdete více antických památek než v oslavovaném Řecku? Tahle země rozkládající se na dvou světadílech toho ukrývá ještě mnohem více. Přesvědčte se, proč je dovolená v Turecko pro vás to pravé.

Rádi byste se vydali na nezapomenutelnou dovolenou, odvezli si spoustu krásných vzpomínek, příliš neutratili, a ze všeho nejraději měli absolutní klid? Taková přání nejsou ničím zvláštním. Horší je to už s tím, kde vám je splní. A právě v této chvíli je třeba myslet na dovolenou v Turecku.

Turecko

Země rozkládající se na dvou kontinentech je oblíbenou volbou českých turistů, kteří ocení především dokonalý komfort a pohodlí, jež jim dovolenková letoviska nabízí. Díky slábnoucímu rublu lze očekávat, že ruských turistů přijede do Turecka méně než obvykle, což slibuje mnohem klidnější a pohodovější dovolenou pro celou vaši rodinu.

Modrá vlajka pro dech beroucí pláž

Thrákie, tedy Turecká riviéra, nabízí víc než jen teplé moře a čisté pláže. Městečko Sarköy se chlubí třináctikilometrovou pláží, která byla ohodnocena Modrou vlajkou. To je celosvětové ocenění, jež získávají ty nejkrásnější pláže a přístavy splňující nejpřísnější standardy. V celé oblasti se navíc přímo skvěle daří olivám a vínu. Určitě jej při toulkách po pláži nezapomeňte ochutnat. Zaručeně si vás získá.

Turecké lázně osvěží tělo i mysl

Zrelaxujte se, dobijte baterky, načerpejte energii, nebo jen tak lenošte. Turecké lázně neboli hammam jsou rozděleny do několika místností, přičemž v každé z nich se odehrává jiná procedura. Lázně proslavené po celém světě slibují komplexní ošetření těla, a jejich blahodárné účinky zrelaxují vaše tělo a vyčistí přepracovanou hlavu. Vypněte aspoň na chvíli.

Turecko

Alanya láka rodiny s dětmi

V případě, že pokukujete po letní dovolené s vašimi ratolestmi a jedním z rozhodujících faktorů je i cena, doporučujeme vám zaměřit se na nabídku last minute Turecko a vyčkat si na Alanyi. Ta disponuje letištěm přímo v oblasti, a tak odpadají pro děti nepříjemné dojezdy. Za zmínku také stojí vodní atrakce hned u moře. Pláže se velmi postupně svažují, a tak nemusíte mít strach o to, kde se vaše dítko pohybuje. Zajímavostí jsou bezesporu i městské trhy a zřícenina staré pevnosti.

Počasí v Turecku je v průběhu sezony velmi příjemné a teploty často šplhají k 40 °C. Moře přes den nabízí příjemné osvěžení, zatímco přes noc můžete poznávat místní kulturu v některé z mnoha čajoven.

- PR článek -

Článek byl zobrazen 1 633 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Zájezdy do Turecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy