Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Last minute – Turecko a kouzelný charakter orientu

Pokud se nechcete na letní dovolenou těšit už půl roku předem, má pro vás cestovní kancelář Neckermann možnost, jak se během chvíle zprostit pout našeho okoukaného světa a vydat se za dobrodružstvím orientální severní Afriky. Chcete poznávat kouzlo orientu zblízka? 

Osobitou kulturu arabského světa je možné poznat na vlastní kůži, a přitom z pohodlí špičkových hotelů. Zájezd Last minute Turecko přináší jako na dlani i s jeho pestrým charakterem. Na své si přijde skutečně každý. Ten, kdo touží po slunných plážích i kdo chce poznávat specifický charakter rušných tržišť a typických kaváren

S Neckermann CK nemusíte s dovolenou čekat až na sezónu. Zájezdy Last minute jsou ideální pro všechny, kteří se nechtějí rozhodovat několik měsíců předem, kam jet na dovolenou.  

Turecko – Last minute do země, kde si každý přijde na své

V Turecku si můžete vychutnat pláže celoročně teplé Egejské riviéry i celý kolorit blízký řeckým vesnicím se sněžně bílými domy. Turecká riviéra zase kombinuje možnost odpočinku na plážích s antickými památkami města Perge nebo amfiteátrem v Aspendosu

Vzpomínky z mnohých dovolených postupně splývají a ztrácejí se v zapomnění. Ručíme vám ale za to, že na dovolenou v Turecku nikdy nezapomenete. 

Pokud chcete vedle kouzla orientu také proniknout do historie, která ale žije dál i v běžném životě lidí dnes, procestujte se zájezdem Last minute Egypt. Dáváte ale přednost místům v Evropě, kde pulzuje život moderních měst i mezi antickými památkami? Pak je pro vás tím pravým zájezdem Last minute Řecko. Dále přichází Neckermann CK se širokou škálou leteckých zájezdů i programem Autem Evropou, případně eurovíkendy v zajímavých a turisticky oblíbených centrech dění nejen v Evropě

Proč jezdit k moři, abyste se u něho nudili, když můžete prožít dobrodružství se zájezdy Neckermann CK do Turecka, Egypta nebo Řecka. 

- PR článek -

Článek byl zobrazen 2 785 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH VÝHODNĚ

Už jste slyšeli o akci ŽOLÍK? Vyberete si termín a středisko ve francouzských Alpách, do kterého pojedete, se dozvíte až v týdnu před odjezdem. Ale jedete LEVNĚ. Více info na www.betatour.cz.

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Zájezdy do Turecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy