Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

CK Palomino - Irena Hendrychová

CK Palomino - Irena Hendrychová

V Rohu 725/12
142 00 Praha 4-Libuš
Telefon: 244 404 239
Web: http://www.palomino.cz
Email: palomino@volny.cz

 

SPECIALISTA NA IZRAEL A JORDÁNSKO

Cestovní kancelář Palomino, založená v roce 1998, se specializuje na POUTNÍ ZÁJEZDY, poznávací a pobytové zájezdy. Každým rokem se snažíme o zkvalitnění a rozšíření služeb našim klientům tak,  aby nabídka obsahovala kromě tradičních a oblíbených zájezdů i několik zajímavých novinek. 

Tradičně v naší nabídce zůstávají zájezdy, které u Vás získaly značnou oblibu, např. poutní cesty do Svaté země, zahrnující území Izraele, Egypta a Jordánska. Též cesty do Fatimy, Lurd, Santiago de Compostely a věčného města Říma. Též Vám též přinášíme poznání Turecka a biblických míst spjatých s tímto územím. Na přání mnoha našich klientů zařazujeme opět leteckou pouť do Fatimy. 
Do poutních zájezdů farností i diecézí se mohou dle zájmu přihlásit i individuální klienti.

POUTNÍ A POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
Poznávání tajemného a vzdáleného světa patří už od nepaměti k lidskému rodu a lidské kultuře. Čím více jsme poznali, tím více můžeme srovnávat. A o cestování to platí dvojnásob!

Nabízíme Vám širokou paletu nejrůznějších poutních a poznávacích zájezdů. Naše zájezdy mají poutní charakter a jejich cílem jsou místa spjata s vírou katolické církve. Můžete s námi navštívit různá mariánská poutní místa, můžete poznat místa, kde se rodila křesťanská víra, můžete s námi ale také navštívít místa a kraje působení světců, či jiných velikánů víry.

Zveme Vás do Izraele, Jordánska, Egyptu, Turecka, Itálie, Francie, Španělska, Portugalska a mnoha dalších zemí. Spojte dobré s užitečným a připojte se k nám.

V jednotlivých destinacích máme s našimi partnery dlouholeté velmi dobré vztahy a zajišťujeme vždy pro naše klienty 2-3 lůžkové pokoje s příslušenstvím.

V oblasti dopravy máme trvalé partnery, o kterých víme, že jejich služby jsou seriozní, dopravní prostředky jsou v bezvadném technickém stavu a řidiči mají veškerá potřebná oprávnění a dlouholetou praxi.

POBYTY U MOŘE
Itálie - Bellaria, Chorvatsko - Dugi otok

Věříme, že s naší cestovní kanceláří PALOMINO prožijete na cestách za poznáním i odpočinkem mnoho příjemných zážitků.

Další kontakty

Mobily: 728 361 728, 728 327 282

 

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2019

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ZÁJEZDY ONLINE 2019

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2019 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.