Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Letovisko Lara

Luxusní letovisko Lara ve městě Antalya láká k pobytu především náročné turisty. Řada hotelů vysoké kvality a komplexní nabídka služeb, rušný noční život a výborná kuchyně, to vše slibuje skvělou dovolenou.

Letovisko Lara je součástí města Antalya. Jedná se v podstatě o čtvrť plnou luxusních hotelů, restaurací a barů. Lara je poměrně mladou oblastí na okraji města. Od moře je část letoviska oddělena útesem, za kterým se rozprostírá pláž.

Oblast je jak stvořená pro koupání a lenošení na pláži. Léta bývají velice horká, obecně platí, že počasí ke koupání je od dubna do října. Místní pláž je písčitá a velice dlouhá (jedná se o jednu z nejdelších pláží v Turecku). 

Letovisko Lara
Autor: Brian Sheldon

Luxusní hotelové komplexy, z nichž mnoho jich má 5-7 hvězdiček, jsou vybudovány buď přímo na pláži anebo na útesu. Jedná se např. o Concorde Resort & Spa Hotel, Hotel Delphin Palace, Grand Moonlight Hotel. Služby jsou na velmi vysoké úrovni. Nechybí sportovní kluby a fitness centra, venkovní i vnitřní bazény, tobogány, sauny, dětské kluby, kina. Na své si přijdou také děti. Dětský klub nabízí řadu aktivit pro děti, je zde také dětský bazén.  V letovisku nalezneme také dostatek restaurací a barů. Některé bary se nacházejí přímo na pláži. Jídlo v restauracích je většinou turecké nebo italské a skutečně velice chutné. Nechybí samozřejmě pestrobarevné míchané nápoje a bylinné čaje. Část restaurací je otevřená 24 hodin denně, takže si můžete zajít na něco dobrého, kdykoliv vás přepadne hlad nebo prostě chuť. Zábavu ve dne v noci zajišťují nejen bary, ale také nejrůznější atrakce. Nechybí vodní skluzavky či možnost výletu lodí a potápění v nádherně modrých vodách. Dovolená zde není skvělá jen v létě, ale také v zimě, díky řadě krytých bazénů a vysoké kvalitě nabízených služeb. Pro ty, kteří rádi nakupují, je zde Lara Beach Shoppping Center, nákupní středisko, ve kterém si můžeme koupit exkluzivní šperk nebo si vybrat v butiku oblečení na večerní party. Navštívit můžeme také kadeřníka či obchod se suvenýry.

Letovisko Lara
Autor: Stefan Radu

Pokud by nás již nebavilo trávit veškerý čas na pláži a na atrakcích nabízených hotely, můžeme se vydat na kratší, ale velmi pěkný výlet za vodopády. Dudenské vodopády (Düdense) tvoří malá říčka, která se do moře vlévá z výšky 40 m. Pokud svítí sluníčko, doplňuje už tak nádhernou scenérii duha. Za vodopády se nachází menší jeskynní systém. A po osvěžující procházce se můžeme vrátit zpátky lenošit a nechat se rozmazlovat komfortem, který poskytuje nezapomenutelné letovisko Lara.

- kibl -

Předchozí články z Turecka:
Alanya, město pohody a dobrodružství
Antakya – město tolerance
Side – město granátových jablek
Adana
Bodrum

Článek byl zobrazen 8 657 krát.

Kontextová reklama

 
 

Náš tip

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Zájezdy do Turecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy