Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Turecko - letoviska, lokality a destinace

Na této stránce naleznete články a cestopisy k lokalitě „Turecko“. Informace o lokalitě, rady a tipy na cesty, fotografie a další zajímavosti k lokalitě najdete zde: Turecko.

Dovolená v Turecku

Dovolená v Turecku

V místech, kde si Evropa podává ruku s Asií, se rozprostírá Turecko – země nezapomenutelných zážitků. Jelikož se zde střetávají dva odlišné kontinenty, je Turecko plné kulturních, historických i přírodních rozmanitostí. Je ideálním místem pro strávení pohodové dovolené s nádechem exotiky, proto sem každoročně zavítá přes 20 milionů turistů.

celý článek

 

Alanya a Side - oblíbená dovolená v Turecku

Alanya a Side - oblíbená dovolená v Turecku

Chcete strávit dovolenou na krásných písečných plážích s průzračně čistou vodou a azurově modrým mořem? Lákají vás antické památky? Rádi se necháváte hýčkat v lázních? Potrpíte si na dobré jídlo? Pokud chcete zažít vše na jednom místě, CK SHENKO´S vás zve do jedné z nejzajímavějších zemí na světě - Turecka.

celý článek

 

Bodrum - za divem světa i křižáky

Bodrum - za divem světa i křižáky

Když dnes mluvíme o antických učencích, panovnících a dalších významných lidech, jen málokdy si uvědomujeme, že přes řecky znějící jména mnohdy vůbec nepocházeli z Řecka. Tak třeba slavný historik a geograf Hérodotos z Halikarnassu, přezdívaný „otec dějepisu“.

celý článek

 

Last minute – Turecko a kouzelný charakter orientu

Last minute – Turecko a kouzelný charakter orientu

Pokud se nechcete na letní dovolenou těšit už půl roku předem, má pro vás cestovní kancelář Neckermann možnost, jak se během chvíle zprostit pout našeho okoukaného světa a vydat se za dobrodružstvím orientální severní Afriky. Chcete poznávat kouzlo orientu zblízka?

celý článek

 

Istanbul - muzeum Topkapi Sarayi

Istanbul - muzeum Topkapi Sarayi

V istanbulském paláci Topkapi, který sloužil v minulosti jako rezidence osmanských sultánů, se dnes nachází Muzeum Topkapi Sarayi vystavující umělecké poklady z období 470 let trvání osmanské říše. Tato nádherná stavba, která byla centrem vlády nad celou říší, tak v sobě nese odkaz dávné historie.

celý článek

 

Kemer – tam kde planou Héfaistovy ohně

Kemer – tam kde planou Héfaistovy ohně

Dovolená v Turecku nemusí znamenat jen válení se na pláži. Zdejší příroda láká k procházkám a historické památky nabízí možnost setkání se s dávnými kulturami. A při toulkách okolím se můžeme setkat i s něčím tajemným. Nevěříte?

celý článek

 

Letovisko Lara

Letovisko Lara

Luxusní letovisko Lara ve městě Antalya láká k pobytu především náročné turisty. Řada hotelů vysoké kvality a komplexní nabídka služeb, rušný noční život a výborná kuchyně, to vše slibuje skvělou dovolenou.

celý článek

 

Turecko - dovolená s nevšedními zážitky

Turecko -  dovolená s nevšedními zážitky

Turecko uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky: kvalitní služby a hotelové zázemí, finanční dostupnost, chutná a pestrá středomořská strava, množství historických památek, přírodních zajímavostí, sportovního vyžití i novodobých atrakcí pro celou rodinu - to je přece pozvánka pro každého!

celý článek

 

Alanya, město pohody a dobrodružství

Alanya, město pohody a dobrodružství

Krásnou dovolenou si každý představuje jinak. Někdo touží po lenošení na pláži a koupání v příjemně teplém moři, jiný chce zažít něco dobrodružného, chodit na dlouhé procházky po zajímavých místech a poznávat historii. A někdo by chtěl od každého trochu. Myslíte, že to není možné? Starobylé město Alanya nás přesvědčí o opaku.

celý článek

 

Netradiční vánoční dárek? Darujte zájezd!

Netradiční vánoční dárek? Darujte zájezd!

Vánoce se kvapem blíží a vy si stále nevíte rady, čím letos obdarujete své nejbližší? Hledáte vhodný dárek pro vaše přátele, partnery nebo rodinu? Exkluzivním a neokoukaným vánočním dárkem může být zájezd, který obdarovaného jistě velmi potěší. Na zážitky, které během dovolené prožije, může totiž vzpomínat po celý život.

celý článek

 

Antakya – město tolerance

Antakya – město tolerance

V oblasti jižního Turecka, nedaleko hranic se Sýrií, se na řece Asi rozkládá historicky významné město Antakya. Ve starověku byla známá pod názvem Antiocheia, což bylo svého času druhé největší město Východořímského impéria. Dnes je sídlem Hatayské provincie.

celý článek

 

Side – město granátových jablek

Side – město granátových jablek

Malebné a turisty hojně vyhledávané městečko Side najdeme asi 50 km východně od Antalye, na jižním pobřeží Turecka. Město vás uchvátí svou bohatou historií, která na vás dýchne na každém kroku. Okouzlující jsou však také zdejší pláže a azurově modrá voda Středozemního moře.

celý článek

 
1 2 3 4 5 6
 
 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

ARMÉNIE A GRUZIE - krásky Kavkazu

Arménie a GruziePoznejte krásy nejstarších křesťanských zemí, zachovalé památky, okouzlující krajinu i vynikající gastronomii. S poutavým českým výkladem a vstupnými v ceně zájezdu. CK TILIA.

ZÁJEZDY ON-LINE 2020/2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2020 a 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy