Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Avsallar - informace o letovisku

Avsallar je menší letovisko vzdálené asi 25 kilometrů od města Alanya. Letovisko je se svými širokými písečnými plážemi, útesy a nádherně modrým mořem úžasným místem k relaxaci a načerpání sil do dalších dní. Díky své nezapomenutelné atmosféře a skvělým podmínkám patří oblast k nejvyhledávanějším turistickým lokalitám Turecké riviéry.

Pláže, které jsou místy oblázkové a místy písčité, lákají k dlouhým, romantickým procházkám.  Jelikož dno moře bývá často kamenité, usnadňují návštěvníkům vstup do moře mola. Rodiče s dětmi si mohou vybrat s několika pláží, které mají mírný vstup do vody. Užijí si zde nejen ti, kteří chtějí odpočívat na plážích a plavat v průzračně čistém moří, ale také ti, kteří holdují potápění či windsurfingu. Pro poznání okolí je možné si vybrat s nabídky výletních plaveb.

Ubytování poskytuje řada hotelových komplexů. Ale i přes značný turistický rozvoj si město zachovalo řadu zelených ploch. Pod stromy na trávnících se (nejen) místní vydávají na piknik. V blízkosti hotelů se nachází řada obchodů, obchůdků, restaurací a kaváren. Avsallar nás nadchne také typickou tureckou architekturou. Na místních tržištích si můžeme vyzkoušet smlouvání. V letovisku je rovněž čilý noční život. V noci se poklidné městečko mění v místo hudby a tance.

 
 

Náš tip

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Zájezdy do Turecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy