Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Avsallar - informace o letovisku

Avsallar je menší letovisko vzdálené asi 25 kilometrů od města Alanya. Letovisko je se svými širokými písečnými plážemi, útesy a nádherně modrým mořem úžasným místem k relaxaci a načerpání sil do dalších dní. Díky své nezapomenutelné atmosféře a skvělým podmínkám patří oblast k nejvyhledávanějším turistickým lokalitám Turecké riviéry.

Pláže, které jsou místy oblázkové a místy písčité, lákají k dlouhým, romantickým procházkám.  Jelikož dno moře bývá často kamenité, usnadňují návštěvníkům vstup do moře mola. Rodiče s dětmi si mohou vybrat s několika pláží, které mají mírný vstup do vody. Užijí si zde nejen ti, kteří chtějí odpočívat na plážích a plavat v průzračně čistém moří, ale také ti, kteří holdují potápění či windsurfingu. Pro poznání okolí je možné si vybrat s nabídky výletních plaveb.

Ubytování poskytuje řada hotelových komplexů. Ale i přes značný turistický rozvoj si město zachovalo řadu zelených ploch. Pod stromy na trávnících se (nejen) místní vydávají na piknik. V blízkosti hotelů se nachází řada obchodů, obchůdků, restaurací a kaváren. Avsallar nás nadchne také typickou tureckou architekturou. Na místních tržištích si můžeme vyzkoušet smlouvání. V letovisku je rovněž čilý noční život. V noci se poklidné městečko mění v místo hudby a tance.

 
 

Náš tip

CK MAYER - poznávací zájezdy

CK Mayer je specialista na poznávací zájezdy s 27letou tradicí. Dále pořádáme pobyty s výlety, zájezdy s lehkou pěší turistikou a do termálních lázní.

 

VELKÝ OKRUH JORDÁNSKEM

Pojeďte s CK TILIA na Velký poznávací okruh biblickou zemí za Jordánem
s dvoudenní návštěvou Petry a pobytem u Mrtvého moře.
Do 31.5.2017 SLEVA.

Cesty za poznáním a přírodou

CK Tilia - poznávací zájezdy do IzraelePoznávací zájezdy s GEOPS-CK - cesty za uměním, slavnosti UNESCO, národní parky a zahrady, termální lázně a relaxace, zájezdy za vínem a gastronomií. LAST MINUTE nabídky!

ZÁJEZDY ONLINE 2017

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Zájezdy do Turecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy