Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Konakli - informace o letovisku

Malebné městečko a vyhledávané letovisko Konakli leží přibližně 13 kilometrů od Alanye a asi 112 kilometrů od letiště v Antalyi. Je zde řada hotelů a nákupní a zábavní centrum nedaleko krásných písečných pláží. Toto středisko je vyhledávané turisty nejen k prožití klidné dovolené, ale i díky blízkosti historického a obchodního centra oblíbeného města Alanya. Průzračně čisté moře a zlatavé písky místních pláží jsou skvělým místem jak pro odpočinek, tak pro aktivní provozování sportů či příjemné večerní procházky.

Moderní hotely jsou citlivě začleněny do okolní přírody, krásné pláže a čisté moře jsou stvořené pro strávení příjemné dovolené. Centrum letoviska nabízí několik restaurací, obchůdků, za nočním životem však doporučujeme vyrazit do centra Alanye (velmi dobré spojení místními minibusy - dolmuš). Konakli navštěvují turisté, kteří vyhledávají klidné prožití dovolené.

Tipy na výlety

PAMUKKALE
(„Bavlněný zámek“, kaskáda jezírek různých tvarů připomínajících lekníny nebo lastury, s termálními prameny a vodopády. Nedaleko ruiny antického města Hierapolis.)

ASPENDOS
(nejzachovalejší amfiteátr svého druhu v Malé Asii, kde se konají různé koncerty, nejčastěji vážné hudby)

MINICITY
(v Antalyi, miniatury nejznámějších a nejkrásnějších památek z území celého Turecka, věrné zmenšeniny např. paláce Topkapi nebo Modré mešity)

SIDE
(město plné antických památek, např. ruiny byzantských kostelů, římských lázní a Apollónova chrámu, úžasná procházka klikatými uličkami starého jádra města)

ALANYA
(za doby Římanů proslula jako pirátská pevnost, hrad v Alanyi se tyčí nahoře na výběžku, jeho hradby lemují horní oblast mysu, nádherný výhled na západní pláže, hory a moře)

 
 

Náš tip

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Zájezdy do Turecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy