Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gundogdu - informace o letovisku

Nepříliš známým střediskem v oblasti Turecké riviéry je Gündoğdu ležící asi 5 kilometrů od pobřeží Středozemního moře. Nejbližším pobřežním letoviskem je Colakli, které nabízí krásnou písečnou pláž, možnosti vodních sportů i komfortní ubytování. Gündoğdu je skvělým místem pro dovolenou pro všechny, kdo touží po klidu a zaslouženém odpočinku a zároveň chtějí být v blízkosti pobřežních letovisek.

Samotné Gündoğdu nabízí ubytování v nejrůznějších hotelích, penzionech. Po městečku je také roztroušeno několik obchodů, restaurací a barů. V případě, že máte k dispozici auto, můžete ne pohodlně dostávat k pobřeží a užívat si koupání v průzračně čistém Středozemním moři. Dobré spojení s okolními městečky zajišťují také místní autobusy – dolmuše. Na pláži jsou k dispozici lehátka, slunečníky a najdete na ní veškeré potřebné zázemí. Pláž má pozvolné svažování do moře, je tak vhodná i pro malé děti.

Gündoğdu nabízí ideální prostředí ke strávení příjemné dovolené pro všechny věkové kategorie klientů. Pokud byste se chtěli vydat za poznáním okolí, můžete zavítat do cca 17 km vzdáleného krásného historického města Side, nebo do 20 km vzdáleného Manavgatu.

 
 

Náš tip

CK MAYER - poznávací zájezdy

CK Mayer je specialista na poznávací zájezdy s 27letou tradicí. Dále pořádáme pobyty s výlety, zájezdy s lehkou pěší turistikou a do termálních lázní.

 

SKOTSKO - cyklozájezdy s CK POZNÁNÍ

Pojeďte se s námi podívat do Skotska a vychutnejte si ta nejkrásnější místa na kole - jezero Loch Lomond, výstup na Ben Nevis či návštěvu palírny pravé skotské whisky.

ZÁJEZDY DO IZRAELE A PALESTINY

CK Tilia - poznávací zájezdy do IzraeleCK TILIA - poznávací zájezdy po nejzajímavějších místech biblické země s poutavým výkladem českého průvodce.

ZÁJEZDY ONLINE 2017

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Zájezdy do Turecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy