Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Payallar - informace o letovisku

Na Turecké riviéře se mezi letovisky Avsallar a Konakli, ve vzdálenosti asi 10 km od Alanye nachází další přímořské letovisko Payallar. Najdete v něm řadu hotelů a dalších ubytovacích kapacit, které byly vystavěny podél krásné dlouhé písečné pláže. Toto prázdninové středisko je turisty vyhledáváno nejen pro skvělé možnosti rekreace a prožití klidné dovolené, ale také díky blízkosti historického a obchodního centra velmi živého města Alanya.

Payallar nabízí nákupní a zábavní centra, spoustu obchůdků se suvenýry, skvělé restaurace, kavárny, bary i noční podniky. Najdete zde zkrátka vše, na co si vzpomenete. Letovisko nabízí krásnou pláž, která má pozvolné svažování do teplých a průzračných vod Středozemního moře. Nejen proto si jej oblíbily rodiny s dětmi.

V okolí letoviska Payallar se nabízí pestré možnosti pořádání výletů, prohlédnout si můžete například pozůstatky řeckého antického Aspendos a mnoho dalšího. Milovníci sportu si v Payallaru také přijdou na své. Vyzkoušet zde můžete paragliding, windsurfing, potápění nebo rafting. Také se nabízí možnost celodenního výletu na lodi po otevřeném moři, jestliže máte odvahu, pronajměte si plachetnici a vyrazte za poznáním. 

V dobrém dosahu z Payallaru je i světoznámý přírodní úkaz a to termální prameny v Pamukkale. Voda zde během staletí vytvořila takřka pohádková bílá travertinová jezírka s termální vodou. Jde o jednu z největších turistických atrakcí v Turecku, kam každoročně zamíří tisíce turistů. Tato přírodní památka byla zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO.

 
 

Náš tip

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Zájezdy do Turecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy