Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kargicak - informace o letovisku

Asi 17 km západně od Alanye se na pobřeží Turecké riviéry rozkládá příjemné letovisko Kargicak, které je považováno za vilovou čtvrť Alanye. Kargicak je malé městečko obklopené zelení, zejména banánovými, olivovými a citrusovými plantážemi. Za zády se mu zvedá mohutné pohoří Taurus.

Kargicak má malebné centrum s obchody, restauracemi, bary a kavárnami. Hojně navštěvovaná je elegantní nákupní ulice Keykubat Caddesi. Mnozí si toto letovisko oblíbili proto, že v něm nenajdete žádné vysoké budovy, ale jen nízká rekreační zařízení, která se střídají s domky místních obyvatel. Mladí turisté jistě ocení bohatý noční život v podobě několika restaurací se špičkovými službami, diskoték a nočních klubů. Komu by však zdejší zábava nestačila, může se vydat do 5 a půl kilometru vzdáleného Mahmutlaru, kde se nachází řada dalších barů, restaurací, zábavních středisek a také spousta supermarketů. Mahmutlar je o poznání větší a také více turistický.

Kargicak je ideálním místem pro dovolenou pro každého, kdo touží po rekreaci v klidném prostředí, ale zároveň chce být v blízkosti veškerého zařízení velkého města jako je Alanya. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, mladí lidé, tak i senioři. Je skvělým cílem pro sportovně založené jedince i pro všechny, kdo touží po povalování se na plážích. Zdejší krásná dlouhá písečná pláž má pozvolné svažování do Středozemního moře, které je nádherně čisté a teplé. Pláž v Kargicaku získala několikrát modrou vlajku za svou čistotu a upravenost. Od hotelů je pláž oddělena komunikací. V letovisku Kargicak se nachází několik zajímavých míst jako je jeskyně Damlataş. Z Kargicaku je to asi hodinu a půl na letiště v Antalyi. 

 
 

Náš tip

CK MAYER - poznávací zájezdy

CK Mayer je specialista na poznávací zájezdy s 27letou tradicí. Dále pořádáme pobyty s výlety, zájezdy s lehkou pěší turistikou a do termálních lázní.

 

SKOTSKO - cyklozájezdy s CK POZNÁNÍ

Pojeďte se s námi podívat do Skotska a vychutnejte si ta nejkrásnější místa na kole - jezero Loch Lomond, výstup na Ben Nevis či návštěvu palírny pravé skotské whisky.

ZÁJEZDY DO IZRAELE A PALESTINY

CK Tilia - poznávací zájezdy do IzraeleCK TILIA - poznávací zájezdy po nejzajímavějších místech biblické země s poutavým výkladem českého průvodce.

ZÁJEZDY ONLINE 2017

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Zájezdy do Turecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy