Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Akyarlar - informace o letovisku

Na jihozápadě Turecka se asi 20 kilometrů západně od historického města Bodrum rozkládá malebné letovisko Akyarlar. Pokud nemáte rádi přelidněnost a ruch velkých turistických středisek a raději se necháváte obklopovat přírodou a všudypřítomným klidem, bude pro vás dovolená v Akyarlaru skvělou volbou.

Akyarlar je situováno podél malebné zátoky a nabízí jedinečné přírodní krásy v podobě pláží, skal, moře a okolních kopců, ale také luxusní hotely poskytující kvalitní zázemí. Letovisko je skvělým místem pro odpočinek, ale svou dovolenou zde můžete trávit i aktivně.Akyarlar vyniká skvělými podmínkami pro vodní sporty, vyzkoušet můžete surfing, parasailing, jízdu na vodních lyžích, skútrech, ale také plavání a potápění. Nabízí se však také pestré možnosti turistiky, cyklistiky a skalního lezení. Je skvělým výchozím bodem pro poznávání krás zdejšího okolí.

Pláže jsou tím největším lákadlem letoviska, vyznačují se velkou čistotou a i moře je zde krásně průzračné. Mnozí o zdejších plážích tvrdí, že jsou nejkrásnější v celém Turecku. Díky nim je také pobyt zde vhodný i pro rodiny s dětmi, mají totiž jen velmi mírné svažování do moře. Děti i jejich rodiče si tak mohou užívat bezstarostného koupání. Z pobřeží se naskýtá také překrásný výhled na nedaleký řecký ostrov Kos. V centru Akyarlaru najdete několik kaváren, obchůdků se smíšeným zbožím a každý týden na místním náměstí probíhají menší trhy. Součástí letoviska je i maličký přístav, v němž kotví jachty, rybářské a výletní lodě. 

Přestože zájem turistů o tuto destinaci každoročně stoupá, Akyarlar si stále udržuje svůj osobitý šarm a poklidnou atmosféru. Kdo by měl zájem, může se dolmušemi vydat do některého z okolních letovisek. Za návštěvu stojí 9 km vzdálené středisko Turgutreis nebo cca 20 km vzdálené město Bodrum.

 
 

Náš tip

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Zájezdy do Turecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy