Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Incekum - informace o lokalitě

V oblasti Turecké riviéry se asi 20 kilometrů západně od města Alanya rozkládá hotelová oblast zvaná Incekum. Mnozí ji nenazývají ani letoviskem, protože jde o úsek pobřeží lemovaný novými moderními hotely, kempy a především nádhernou písečnou pláží. Však již samotný název Incekum se dá přeložit jako „jemný písek“.

Hotelová zástavba se táhne podél pobřeží, některé z hotelů leží přímo u moře, jiné jsou od něj odděleny pobřeží dálnicí. V mnoha případech poskytují ubytování ohromné hotelové komplexy, které jsou mnohdy opravdu rozměrné a nabízí luxusní ubytování i služby. Jejich hosté si mohou užívat slunění a relaxace na místní pláži, která byla pro svou čistotu a kvalitu dokonce vyznamenána Modrou vlajkou.

Pokud se od moře podíváte směrem do vnitrozemí, spatříte mohutné pohoří Taurus, jehož vrcholky krásně kontrastují s bělostnými plážemi a azurovou vodou. Na své si zde tak přijdou i milovníci trochu akčnější dovolené, kdo má zájem, může se vydat na průzkum blízkého i vzdálenějšího okolí. Oblíbená je pěší turistika i cyklistika. Moře samozřejmě láká také vyznavače všemožných vodních sportů, jako je windsurfing, kiting, jízda na vodních lyžích nebo paragliding.

Incekum je samo o sobě poměrně živé a oblíbené centrum rekreace. Nabízí také řadu kvalitních restaurací, barů a klubů s večerní zábavou. Pokud však toužíte po větším kulturním a zábavním vyžití, navštivte nedaleké letovisko Avsallar, kam se dá dojít v pohodě pěšky. Další možností je 22 kilometrů vzdálená Alanya proslavená bujarým nočním životem. S Alanyí je zajištěna pravidelná autobusová přeprava. Zhruba 90 kilometrů od Incekum se nachází letiště.

 
 

Náš tip

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Zájezdy do Turecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy