Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Incekum - informace o lokalitě

V oblasti Turecké riviéry se asi 20 kilometrů západně od města Alanya rozkládá hotelová oblast zvaná Incekum. Mnozí ji nenazývají ani letoviskem, protože jde o úsek pobřeží lemovaný novými moderními hotely, kempy a především nádhernou písečnou pláží. Však již samotný název Incekum se dá přeložit jako „jemný písek“.

Hotelová zástavba se táhne podél pobřeží, některé z hotelů leží přímo u moře, jiné jsou od něj odděleny pobřeží dálnicí. V mnoha případech poskytují ubytování ohromné hotelové komplexy, které jsou mnohdy opravdu rozměrné a nabízí luxusní ubytování i služby. Jejich hosté si mohou užívat slunění a relaxace na místní pláži, která byla pro svou čistotu a kvalitu dokonce vyznamenána Modrou vlajkou.

Pokud se od moře podíváte směrem do vnitrozemí, spatříte mohutné pohoří Taurus, jehož vrcholky krásně kontrastují s bělostnými plážemi a azurovou vodou. Na své si zde tak přijdou i milovníci trochu akčnější dovolené, kdo má zájem, může se vydat na průzkum blízkého i vzdálenějšího okolí. Oblíbená je pěší turistika i cyklistika. Moře samozřejmě láká také vyznavače všemožných vodních sportů, jako je windsurfing, kiting, jízda na vodních lyžích nebo paragliding.

Incekum je samo o sobě poměrně živé a oblíbené centrum rekreace. Nabízí také řadu kvalitních restaurací, barů a klubů s večerní zábavou. Pokud však toužíte po větším kulturním a zábavním vyžití, navštivte nedaleké letovisko Avsallar, kam se dá dojít v pohodě pěšky. Další možností je 22 kilometrů vzdálená Alanya proslavená bujarým nočním životem. S Alanyí je zajištěna pravidelná autobusová přeprava. Zhruba 90 kilometrů od Incekum se nachází letiště.

 
 

Náš tip

LYŽOVÁNÍ V ALPÁCH LEVNĚ

Pojeďte si užít lyžování a klid v Savojských Alpách! 8 dní skipas, 7 nocí v rezidenci přímo u sjezdovky, doprava komfort. busem. To vše nyní od 6 770 Kč/os

 

ZAŽIJTE ÚPLNĚ JINOU DOVOLENOU

Luxusní plavby za akční ceny. Vyplujte s cestovní kanceláří RIVIERA TOUR na palubách lodí MSC Cruises s našimi delegáty a dopravou až do přístavu.

ZÁJEZDY ONLINE 2017/2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 a 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Zájezdy do Turecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy