Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kizilot - informace o letovisku

V turecké provincii Alanya se podél pobřeží rozkládá hotelová oblast Kizilot, kam jezdí trávit dovolenou lidé toužící po klidu a pohodově. Kizilot se nedá nazvat městem, jde o turistické centrum s řadou hotelů, apartmánů a dalších ubytovacích kapacit, které se rozrostlo v blízkosti nádherných pláží omývaných vodami Středozemního moře.

Kizilot leží asi 14 kilometrů od poměrně velkého města Manavgat a cca 20 kilometrů od historického městečka Side. Od mezinárodního letiště v Antalyi je Kizilot vzdálen 80 kilometrů. V Kizilotu najdete vše potřebné pro strávení příjemné dovolené u moře, k dispozici jsou obchůdky, restaurace, taverny i zábavní zařízení. Všechna ubytovací zařízení jsou situována nedaleko pláže, mnohé vyrostly přímo na pláži. Nemusíte se tak zdlouhavě prodírat na pláž, jako tomu bývá u některých  velkých a rušných letovisek. Najdete zde jak hotely vyšší kategorie, tak i jednodušší ubytování v apartmánech.

Pláž v Kizilotu je dlouhá, široká, tvořená zlatavým pískem. Koupání je umožněno v průzračně čistém Středozemním moři, které má ideální teplotu. Jsou zde skvělé podmínky pro provozování nejrůznějších vodních sportů, jako je windsurfing, paragliding, kiting, jízda na vodních lyžích či vodních skútrech. Pokud zatoužíte po větším ruchu, bujarém nočním životě a zábavě, můžete se vydat do nedalekého letoviska Manavgat. Historii a památky můžete poznávat zase v letovisku Side, kterému dominuje amfiteátr a řada ruin antických staveb. Za návštěvu stojí také necelé 4 kilometry vzdálené letovisko Kizilagac s krásnou pláží. Všechna tato místa jsou dobře dostupná typickým tureckým dopravním prostředkem – dolmušem. Využít můžete také všudypřítomné taxíky.

 
 

Náš tip

CK MAYER - poznávací zájezdy

CK Mayer je specialista na poznávací zájezdy s 27letou tradicí. Dále pořádáme pobyty s výlety, zájezdy s lehkou pěší turistikou a do termálních lázní.

 

SKOTSKO - cyklozájezdy s CK POZNÁNÍ

Pojeďte se s námi podívat do Skotska a vychutnejte si ta nejkrásnější místa na kole - jezero Loch Lomond, výstup na Ben Nevis či návštěvu palírny pravé skotské whisky.

ZÁJEZDY DO IZRAELE A PALESTINY

CK Tilia - poznávací zájezdy do IzraeleCK TILIA - poznávací zájezdy po nejzajímavějších místech biblické země s poutavým výkladem českého průvodce.

ZÁJEZDY ONLINE 2017

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Zájezdy do Turecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy