Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Oba - informace o letovisku

Asi 2 kilometry východně od historického centra Alanye se rozkládá příjemné prázdninové letovisko známé pod názvem Oba. Plynule navazuje na zástavbu města Alanya a je vlastně jeho dalším pokračováním. Ve středisku Oba vyrostlo mnoho kvalitních hotelů a mnohé další hotely prošly rozsáhlou rekonstrukcí a modernizací. Oba tak nabízí dostatek ubytovacích kapacit se službami i vybaveností na úrovni. 

Letoviskem Oba prochází rušná promenáda s obchůdky, bary, restauracemi, kavárnami a zábavními podniky. Pobyt v tomto prázdninovém středisku se tak doporučuje zejména mladší klientele, která vyhledává zábavu přímořského letoviska a nevadí jí večerní ruch. Nabízí se zde pestré možnosti nočního vyžití a také rozmanité nákupní možnosti.

Hotely jsou od pláže odděleny městskou komunikací. Zástavba se nachází ve vzdálenosti asi 100 až 150 metrů od dlouhé a široké oblázkovo-písečné pláže. Pláž má velmi pozvolné svažování do teplého Středozemního moře, ale na některých místech je výskyt kamenných plat. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky a také je zde možnost provozování nejrůznějších vodních sportů, jako je windsurfing, jízda na vodních skútrech, vodních lyžích, nebo tolik oblíbená jízda na banánu. 

Kdo by měl zájem, může se vydat do centra Alanye, které se rozkládá, coby kamenem dohodil. Pokud byste nechtěli šlapat cestu pěšky, můžete využít místních minibusů (tzv. dolmuší), nebo služeb taxi. Alanya i Oba jsou vyhledávanými centry rekreace – návštěvníky okouzlí zdejší pláže, ale také nádherná okolní scenérie, kterou vytváří pohoří Taurus. Oba leží přibližně 135 km od mezinárodního letiště. 

 
 

Náš tip

CK MAYER - poznávací zájezdy

CK Mayer je specialista na poznávací zájezdy s 27letou tradicí. Dále pořádáme pobyty s výlety, zájezdy s lehkou pěší turistikou a do termálních lázní.

 

SKOTSKO - cyklozájezdy s CK POZNÁNÍ

Pojeďte se s námi podívat do Skotska a vychutnejte si ta nejkrásnější místa na kole - jezero Loch Lomond, výstup na Ben Nevis či návštěvu palírny pravé skotské whisky.

ZÁJEZDY DO IZRAELE A PALESTINY

CK Tilia - poznávací zájezdy do IzraeleCK TILIA - poznávací zájezdy po nejzajímavějších místech biblické země s poutavým výkladem českého průvodce.

ZÁJEZDY ONLINE 2017

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Zájezdy do Turecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy