Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ölüdeniz

Malebné a turisty méně objevené letovisko Ölüdeniz je vzdálené 14 km od původně rybářského městečka Fethiye. Právě tu se z antické doby zachovalo více než dvacet lýkijských skalních hrobů. Ölüdeniz v překladu znamená „Mrtvé moře“ a jeho název dokonale vystihuje pokojné, tiché a křišťálově čisté moře v této oblasti. Barevná kombinace bílých pláží s azurově modrým mořem, bohatou zelení pohoří Taurus a pastelových prázdninových vilek vytvářejí z této laguny ráj na zemi.

Na nádherné široké pláži, lemující toto středisko, se střídají metry bílého písku s kamínky a ztrácejí se v jediné laguně v Turecku. Tato známá laguna se zařazuje mezi nejkrásnější pláže na světě. Nedivte se, jestli ji objevíte zcela zaplněnou, Oludeniz je totiž nejvyhledávanější a jedna z nejhezčích pláží v celém Turecku, proto se sem stahují turisté i místní z dalekého okolí. Přesto stojí za to vyzkoušet bílé vody laguny, které omývají bílé pláže, přecházející v horská úbočí provoněná borovicemi. Oludeniz si vás svou atmosférou určitě získá. Chcete-li si ale tento nádherný kus pobřeží Turecka vychutnat ve větším klidu, vyhledejte raději pláž Kidrak, která je 3 km východním směrem, nebo se přeplavte na blízký ostrov sv. Mikuláše.

Ölüdeniz je znám také jako jedno z nejoblíbenějších letovisek pro vyznavače paraglidingu. Dopřejte si i vy nádherný pocit z letu nad pohádkovým letoviskem pod dohledem zkušených instruktorů.

 
 

Náš tip

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO

Velký okruh po nejzajímavějších místech Středního Východu
včetně výletu do jordánské Petry s poutavým českým výkladem. CK TILIA.

ZÁJEZDY ONLINE 2018

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2018 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Zájezdy do Turecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy