Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Ölüdeniz

Malebné a turisty méně objevené letovisko Ölüdeniz je vzdálené 14 km od původně rybářského městečka Fethiye. Právě tu se z antické doby zachovalo více než dvacet lýkijských skalních hrobů. Ölüdeniz v překladu znamená „Mrtvé moře“ a jeho název dokonale vystihuje pokojné, tiché a křišťálově čisté moře v této oblasti. Barevná kombinace bílých pláží s azurově modrým mořem, bohatou zelení pohoří Taurus a pastelových prázdninových vilek vytvářejí z této laguny ráj na zemi.

Na nádherné široké pláži, lemující toto středisko, se střídají metry bílého písku s kamínky a ztrácejí se v jediné laguně v Turecku. Tato známá laguna se zařazuje mezi nejkrásnější pláže na světě. Nedivte se, jestli ji objevíte zcela zaplněnou, Oludeniz je totiž nejvyhledávanější a jedna z nejhezčích pláží v celém Turecku, proto se sem stahují turisté i místní z dalekého okolí. Přesto stojí za to vyzkoušet bílé vody laguny, které omývají bílé pláže, přecházející v horská úbočí provoněná borovicemi. Oludeniz si vás svou atmosférou určitě získá. Chcete-li si ale tento nádherný kus pobřeží Turecka vychutnat ve větším klidu, vyhledejte raději pláž Kidrak, která je 3 km východním směrem, nebo se přeplavte na blízký ostrov sv. Mikuláše.

Ölüdeniz je znám také jako jedno z nejoblíbenějších letovisek pro vyznavače paraglidingu. Dopřejte si i vy nádherný pocit z letu nad pohádkovým letoviskem pod dohledem zkušených instruktorů.

 
 

Náš tip

CK MAYER - poznávací zájezdy

CK Mayer je specialista na poznávací zájezdy s 27letou tradicí. Dále pořádáme pobyty s výlety, zájezdy s lehkou pěší turistikou a do termálních lázní.

 

VELKÝ OKRUH JORDÁNSKEM

Pojeďte s CK TILIA na Velký poznávací okruh biblickou zemí za Jordánem
s dvoudenní návštěvou Petry a pobytem u Mrtvého moře.
Do 31.5.2017 SLEVA.

Cesty za poznáním a přírodou

CK Tilia - poznávací zájezdy do IzraelePoznávací zájezdy s GEOPS-CK - cesty za uměním, slavnosti UNESCO, národní parky a zahrady, termální lázně a relaxace, zájezdy za vínem a gastronomií. LAST MINUTE nabídky!

ZÁJEZDY ONLINE 2017

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2017 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

LEVNÉ UBYTOVÁNÍ

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Zájezdy do Turecka

Bohatá nabídka pobytových i poznávacích zájezdů do Turecka za mimořádné ceny. Last minute nabídky českých i německých CK.

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy