Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Göynük - informace o letovisku

Na jižním pobřeží Turecka se nedaleko města Antalya rozkládá nádherné letovisko Göynük, které je lemováno širokými písečnými plážemi z jedné strany a vrcholky vysokých hor ze strany druhé. Na své si zde tak přijdou jak vyznavači aktivní, tak i odpočinkové dovolené.

Göynük je poklidným turistickým letoviskem situovaným v nádherném prostředí uprostřed nedotčené přírody, kde návštěvníci naleznou plno romantických zákoutí. Göynük si zamilujete, pokud toužíte po chvílích odpočinku na zlatavých plážích a koupání v azurově modré vodě Středozemního moře. Poklidné pobřeží pak krásně kontrastuje s divokými horami pohoří Taurus tyčícími se na horizontu. Potěšeni však budou také milovníci kultury a historie, za prohlídku stojí spousta místních památek. V Göynüku poznáte tu pravou krásu Turecka.

Letovisko Göynük je poměrně mladé a velmi rychle se rozvíjí. V současnosti již poskytuje širokou paletu nejrůznějších a hlavně kvalitních služeb, které uspokojí i náročné klienty. Dovolenou v Göynüku si budou pochvalovat návštěvníci všech věkových kategorií, každého zde osloví něco jiného. Mladí lidí jistě ocení možnosti nejrůznějších vodních sportů, jako je windsurfing, paragliding nebo jízda na vodních lyžích. Rodiny s dětmi zase potěší zdejší pláže, které mají pozvolné svažování do moře a jsou tak bezpečné i pro hrající si malé děti. Senioři, ale také romantické duše budou okouzleni příjemnými procházkami při západu slunce a celkovou poklidnou atmosférou letoviska.

Vynechat byste neměli ani prohlídku samotného městečka Göynük, které nabízí spoustu zábavních i stravovacích podniků. V některém z mnoha obchodů a krámků můžete vybrat suvenýry pro své přátele. Pobyt v Göynüku je možné si zpestřit zakoupením některého z fakultativních výletů, které nabízí místní cestovní kanceláře. Za návštěvu stojí například Atatürkova přehrada, která je jednou z největších staveb svého druhu na světě, kolosální hrobka krále Antiocha zvaná Nemrut Dagh a řada dalších zajímavých míst v okolí.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy