Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Özdere - informace o letovisku

Mezi městy Kuşadasi a Izmirem se nachází nevelké letovisko Özdere, které bylo ještě nedávno malou rybářskou vesničkou. Dnes zde naleznete moderní hotely, které turistům dokážou nabídnout vše, co je od dovolené u překrásného Egejského moře žádáno - kvalitní služby, dostatek slunce a čisté moře. To v kombinaci s nedaleko se nacházejícími antickými památkami vytváří ideální kombinaci pro prožití nádherné dovolené.

Özdere je městečko, nacházející se na západě regionu přímo u moře. Toto kouzelné městečko svou malebností láká každým rokem více a více nových turistů. Přímo v městečku Özdere se nachází hlavní písečná pláž, ale pokud hledáte větší soukromí, můžete si udělat menší výlet po pobřeží, na kterém po chvilce určitě naleznete místo, kde vás nebude nikdo rušit.

Městečko Özdere je zcela v blízkosti zbytků antického přístavního městečka Teos, které je výborným tipem na zajímavý výlet. V centru městečka naleznete restaurace obchůdky ale i různé bary.

Tip na výlet

Izmir - (dříve nazývaný Smyrna) - je třetím největším městem v Turecku a druhým nejvýznamnějším přístavem po Istanbulu. Město se nachází na pobřeží Egejského moře v padesátikilometrovém zálivu. Je hlavním městem stejnojmenné provincie. Zajímavostí města je původní bazar, kde naleznete vše, co k pravému  orientálnímu bazaru patří. Nedaleko od bazaru se nachází agora, která byla kdysi obchodním centrem města Smyrna. Je toho mnoho, co můžete obdivovat a co dokresluje téměř tři a půl tisíciletou historii tohoto města.

 
 

Náš tip

Termální ostrov ISCHIA 2021

CK OSVĚTA nabízí odpočinek na pláži, relaxaci v termálech, výlety i poznávací zájezdy. 8 a 10-denní pobyty v hotelech s polopenzí již od 3 790 Kč.

IZRAEL, PALESTINA A JORDÁNSKO 2021

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaCK TILIA vás zve na nejzajímavější místa Blízkého východu s poutavým českým výkladem po celou dobu zájezdu. Veškeré vstupné a výlety v ceně zájezdu. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2021

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2021 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

 

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy