Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kizilagac - informace o letovisku

Jedním z oblíbených letovisek Turecké riviéry je Kizilagac (Kızılağaç), ležící v blízkosti velkých turistických center, jako je Manavgat nebo Side. Je ideálním místem pro dovolenou pro všechny, kdo chtějí bydlet stranou velkých rušných center, ale zároveň být v jejich dostupné vzdálenosti. Samotný Kizilagac je poměrně klidný a nabízí pohodový pobyt u moře.

Pobřeží v Kizilagac je lemováno dlouhými písečnými plážemi, na nichž bylo vystavěno několik hotelů převážně vyšší kategorie. Hlavní pláž, na níž se místy vyskytují i malé oblázky, má pozvolné svažování do moře, je tak vhodná i pro malé děti a nepříliš zdatné plavce. Jelikož většina hotelů leží přímo na pláži, odpadá tak zdlouhavé chození na pláž skrz ulice letoviska.

Asi 10 km od Kizilagace leží město Manavgat, které má krásné centrum a v jeho okolí se můžete kochat krásami, které nabízí zdejší příroda. Nabízí se například úchvatný výhled na stejnojmennou řeku, která padá ze skalních stěn přímo do moře. Jižně od města se rozkládá borovicový les a jezero Titreyengol. Další atraktivní letovisko Side je situováno asi 15 km od Kizilagace. Do obou těchto destinací se dostanete pohodlně pravidelnou autobusovou linkou, dolmuší nebo taxíkem. Čekají tam na vás bohaté možnosti nákupů, zábavy i večerního vyžití.

 
 

Náš tip

To nejlepší z PERU

Poznávací zájezd po stopách indiánských civilizací. Cestovat budete pronajatým autobusem s místním i českými průvodci. Ubytování v 3* hotelech se snídaní. CK Simon Tourist.

Krásy Izraele, Palestiny a Jordánska 2022

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s CK TILIA a českým průvodcem na Velký poznávací okruh po nejzajímavějších místech Blízkého východu - Izraele, Palestiny a Jordánska včetně výletu do Petry. Termín: říjen 2022.

ZÁJEZDY ON-LINE 2022

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2022 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy