Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kumkoy - informace o letovisku

Kumköy je jedním z nejoblíbenějších turistických letovisek na Turecké riviéře. Společně se středisky Colakli, Gündogdu a Sorgun tvoří jakési předměstí letoviska Side, od kterého je vzdáleno asi 4 kilometry.

Všechna zmiňovaná turistická centra se rozkládají podél mořského pobřeží. V Kumköy je nádherná pláž s pozvolným svažováním do Středozemního moře, která je vhodná i pro malé děti a nepříliš zdatné plavce. Pobřeží je ideální pro provozování nejrůznějších vodních sportů. Vyzkoušet si zde můžete windsurfing, kitesurfing, parasailing, jízdu na vodních lyžích nebo skútrech. Na pláži si pak můžete zapinkat volejbal nebo se věnovat jinému plážovému sportu. Kumköy je samozřejmě místem, kam se jezdí hlavně relaxovat a lenošit na pláž s nohama zabořenýma v písku.

V centru letoviska se nachází několik obchůdků se suvenýry a potravinami a také restaurace lákající na ochutnávku tureckých specialit. Pobřeží v letovisku lemují pěkné moderní hotely, které svým hostům poskytují veškerý potřebný komfort a příjemné zázemí. Pravidelně se v nich pořádají zábavné večery s hudbou nebo nejrůznější animační programy jak pro děti, tak i pro dospělé. Všude okolo je dostatek zeleně, což letovisku dodává na svěžesti. Panuje zde pohodová atmosféra a Kumköy má tak dokonalé předpoklady pro strávení nezapomenutelné dovolené.

Za nočním životem, nákupy a bujarou zábavou můžete vyrazit do centra Side, které je vzdáleno jen několik málo kilometrů. Velmi dobré a časté spojení zajišťují místní minibusy a taxíky. Kdo by měl zájem, může se vydat na prohlídku i 8 kilometrů vzdáleného Manavgatu.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy