Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Payallar - informace o letovisku

Na Turecké riviéře se mezi letovisky Avsallar a Konakli, ve vzdálenosti asi 10 km od Alanye nachází další přímořské letovisko Payallar. Najdete v něm řadu hotelů a dalších ubytovacích kapacit, které byly vystavěny podél krásné dlouhé písečné pláže. Toto prázdninové středisko je turisty vyhledáváno nejen pro skvělé možnosti rekreace a prožití klidné dovolené, ale také díky blízkosti historického a obchodního centra velmi živého města Alanya.

Payallar nabízí nákupní a zábavní centra, spoustu obchůdků se suvenýry, skvělé restaurace, kavárny, bary i noční podniky. Najdete zde zkrátka vše, na co si vzpomenete. Letovisko nabízí krásnou pláž, která má pozvolné svažování do teplých a průzračných vod Středozemního moře. Nejen proto si jej oblíbily rodiny s dětmi.

V okolí letoviska Payallar se nabízí pestré možnosti pořádání výletů, prohlédnout si můžete například pozůstatky řeckého antického Aspendos a mnoho dalšího. Milovníci sportu si v Payallaru také přijdou na své. Vyzkoušet zde můžete paragliding, windsurfing, potápění nebo rafting. Také se nabízí možnost celodenního výletu na lodi po otevřeném moři, jestliže máte odvahu, pronajměte si plachetnici a vyrazte za poznáním. 

V dobrém dosahu z Payallaru je i světoznámý přírodní úkaz a to termální prameny v Pamukkale. Voda zde během staletí vytvořila takřka pohádková bílá travertinová jezírka s termální vodou. Jde o jednu z největších turistických atrakcí v Turecku, kam každoročně zamíří tisíce turistů. Tato přírodní památka byla zapsána na Seznamu světového dědictví UNESCO.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy