Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Türkler - informace o letovisku

Asi 20 km západně od Alanye leží další letovisko Turecké riviéry s názvem Türkler. Je ideální pro všechny, kdo hledají klidnější místo vhodné pro relaxační dovolenou. Díky blízkosti Alanye a různých turistických zajímavostí však uspokojí také aktivně založené jedince a ty, kdo si chtějí dovolenou zpestřit nějakým výletem.

Türkler je letovisko, které se skvěle hodí pro rodiny s dětmi. Je lemováno nádhernou pláží se zlatavým pískem, která má pozvolné svažování do moře. Bez obav se tak u břehu mohou koupat i malé děti či nepříliš zdatní plavci. Na své si zde přijdou i milovníci vodních sportů, vyzkoušet mohou jízdu na vodních lyžích, vodních skútrech, windsurfing nebo potápění. Během hlavní letní sezóny teploty šplhají až k 34°C a teplota moře dosahuje až 27°C.

V centru letoviska se nachází bezpočet obchůdků se suvenýry, minimarketů se základními potravinami, barů, klasických taveren a restaurací. Ochutnat zde můžete kvalitní pálenky a typické turecké pochoutky. Türkler nabízí poklidnou atmosféru a je zárukou ničím nerušené dovolené. Potěší vás, ať už preferujete odpočinek na pláži či navštěvování památek a zajímavých míst.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy