Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Gundogdu - informace o letovisku

Nepříliš známým střediskem v oblasti Turecké riviéry je Gündoğdu ležící asi 5 kilometrů od pobřeží Středozemního moře. Nejbližším pobřežním letoviskem je Colakli, které nabízí krásnou písečnou pláž, možnosti vodních sportů i komfortní ubytování. Gündoğdu je skvělým místem pro dovolenou pro všechny, kdo touží po klidu a zaslouženém odpočinku a zároveň chtějí být v blízkosti pobřežních letovisek.

Samotné Gündoğdu nabízí ubytování v nejrůznějších hotelích, penzionech. Po městečku je také roztroušeno několik obchodů, restaurací a barů. V případě, že máte k dispozici auto, můžete ne pohodlně dostávat k pobřeží a užívat si koupání v průzračně čistém Středozemním moři. Dobré spojení s okolními městečky zajišťují také místní autobusy – dolmuše. Na pláži jsou k dispozici lehátka, slunečníky a najdete na ní veškeré potřebné zázemí. Pláž má pozvolné svažování do moře, je tak vhodná i pro malé děti.

Gündoğdu nabízí ideální prostředí ke strávení příjemné dovolené pro všechny věkové kategorie klientů. Pokud byste se chtěli vydat za poznáním okolí, můžete zavítat do cca 17 km vzdáleného krásného historického města Side, nebo do 20 km vzdáleného Manavgatu.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy