Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kargicak - informace o letovisku

Asi 17 km západně od Alanye se na pobřeží Turecké riviéry rozkládá příjemné letovisko Kargicak, které je považováno za vilovou čtvrť Alanye. Kargicak je malé městečko obklopené zelení, zejména banánovými, olivovými a citrusovými plantážemi. Za zády se mu zvedá mohutné pohoří Taurus.

Kargicak má malebné centrum s obchody, restauracemi, bary a kavárnami. Hojně navštěvovaná je elegantní nákupní ulice Keykubat Caddesi. Mnozí si toto letovisko oblíbili proto, že v něm nenajdete žádné vysoké budovy, ale jen nízká rekreační zařízení, která se střídají s domky místních obyvatel. Mladí turisté jistě ocení bohatý noční život v podobě několika restaurací se špičkovými službami, diskoték a nočních klubů. Komu by však zdejší zábava nestačila, může se vydat do 5 a půl kilometru vzdáleného Mahmutlaru, kde se nachází řada dalších barů, restaurací, zábavních středisek a také spousta supermarketů. Mahmutlar je o poznání větší a také více turistický.

Kargicak je ideálním místem pro dovolenou pro každého, kdo touží po rekreaci v klidném prostředí, ale zároveň chce být v blízkosti veškerého zařízení velkého města jako je Alanya. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, mladí lidé, tak i senioři. Je skvělým cílem pro sportovně založené jedince i pro všechny, kdo touží po povalování se na plážích. Zdejší krásná dlouhá písečná pláž má pozvolné svažování do Středozemního moře, které je nádherně čisté a teplé. Pláž v Kargicaku získala několikrát modrou vlajku za svou čistotu a upravenost. Od hotelů je pláž oddělena komunikací. V letovisku Kargicak se nachází několik zajímavých míst jako je jeskyně Damlataş. Z Kargicaku je to asi hodinu a půl na letiště v Antalyi. 

 
 

Náš tip

Krásy Jordánského království 2024

Krásy Jordánského království 2024Zážitkový okruh Jordánskem s českým průvodcem. Východ slunce ve Wadi Rum, tajemná Petra a další památky. Pobyt v luxusním hotelu u Mrtvého moře. Plavba po Rudém moři a mnohem více. CK Tilia.

Zájezd do Keni na safari a Diani beach

Zájezd do Keni na safriPoznávací letecký zájezd po největších krásách národních parků Keni - 7 dní na safari doplněné o pobyt na Diani Beach. CK Simon Tourist.

Plavby včetně letenky za akční ceny

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři, Středozemním moři nebo Karibiku a poznejty jejich největší krásy. Zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. Včetně letenky a českého delegáta.

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy