Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Konakli - informace o letovisku

Malebné městečko a vyhledávané letovisko Konakli leží přibližně 13 kilometrů od Alanye a asi 112 kilometrů od letiště v Antalyi. Je zde řada hotelů a nákupní a zábavní centrum nedaleko krásných písečných pláží. Toto středisko je vyhledávané turisty nejen k prožití klidné dovolené, ale i díky blízkosti historického a obchodního centra oblíbeného města Alanya. Průzračně čisté moře a zlatavé písky místních pláží jsou skvělým místem jak pro odpočinek, tak pro aktivní provozování sportů či příjemné večerní procházky.

Moderní hotely jsou citlivě začleněny do okolní přírody, krásné pláže a čisté moře jsou stvořené pro strávení příjemné dovolené. Centrum letoviska nabízí několik restaurací, obchůdků, za nočním životem však doporučujeme vyrazit do centra Alanye (velmi dobré spojení místními minibusy - dolmuš). Konakli navštěvují turisté, kteří vyhledávají klidné prožití dovolené.

Tipy na výlety

PAMUKKALE
(„Bavlněný zámek“, kaskáda jezírek různých tvarů připomínajících lekníny nebo lastury, s termálními prameny a vodopády. Nedaleko ruiny antického města Hierapolis.)

ASPENDOS
(nejzachovalejší amfiteátr svého druhu v Malé Asii, kde se konají různé koncerty, nejčastěji vážné hudby)

MINICITY
(v Antalyi, miniatury nejznámějších a nejkrásnějších památek z území celého Turecka, věrné zmenšeniny např. paláce Topkapi nebo Modré mešity)

SIDE
(město plné antických památek, např. ruiny byzantských kostelů, římských lázní a Apollónova chrámu, úžasná procházka klikatými uličkami starého jádra města)

ALANYA
(za doby Římanů proslula jako pirátská pevnost, hrad v Alanyi se tyčí nahoře na výběžku, jeho hradby lemují horní oblast mysu, nádherný výhled na západní pláže, hory a moře)

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy