Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Mahmutlar - informace o letovisku

Součástí Turecké riviéry je rychle se rozvíjející letovisko Mahmutlar rozkládající se asi 10 kilometrů východním směrem od známého a vyhlášeného města Alanya. Letovisko je lemováno krásnými plážemi omývanými průzračným mořem a turistům nabízí také rušné centrum s mnoha obchůdky, restauracemi a bary.

Mahmutlar si turisté oblíbili zejména pro jeho polohu na úžasné Turecké riviéře, nabízí totiž pohodovou atmosféru a je v dosahu velkého a rušného města Alanya. Mahmutlar je menším, příjemným a moderním letoviskem, které se může pochlubit vlastním centrem, což u letovisek rozesetých podél tureckého pobřeží není tak časté.

Co se týče ubytování, nabízí Mahmutlar kapacity téměř všech kategorií. Převažují ovšem velmi moderní a luxusní hotelové komplexy nabízející služby na opravdu vysoké úrovni. Součástí hotelů bývá bazén, fitcentrum, wellness centrum a mnohá další zařízení. O své hosty dané hotely perfektně pečují a oni se tak mohou cítit jako v bavlnce. Jelikož se Mahmutlar neustále rozvíjí, jsou budovány nové a nové ubytovací kapacity.

V Mahmutlaru najdete krásné písčito-oblázkové pláže, které mají příkřejší vstup do moře, a navíc se do vln musíte dostat přes kamenité pláty. Je to tedy trošku obtížnější. Plážový servis je zdarma a pronajmout si můžete lehátka i slunečníky. Na pláži jsou bary a dokonce nápojové automaty. Voda je krásně čistá a příjemně teplá. Moře je ideální pro provozování nejrůznějších druhů vodních sportů, na souši se zase nabízí tradiční plážové sporty, jako je volejbal a podobně.

Pokud byste chtěli okusit rušný život nedaleké Alanye, vydejte se do ní místní autobusovou dopravou, tzv. dolmušemi, které zajišťují spojení mezi těmito dvěma destinacemi každou hodinu až do pozdní noci. Mahmutlar je od mezinárodního letiště v Antalyi vzdálen 148 kilometrů.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

Výběr nejlevnějších zájezdů

Výběr těch nejlevnějších zájezdů pro rok 2024 za mimořádné ceny. To nejlepší z českých a německých CK na jednom místě. 

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy