Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Kundu - informace o letovisku

Přibližně 14 km od letoviska Lara, které navazuje na hotelovou zástavbu města Antalya, se rozkládá další turisticky oblíbená lokalita, známá jako Kundu. Destinace je někdy uváděna také ve spojení Lara – Kundu. Leží na jihu Turecka, na jedné z nejdelších pláží Turecké riviéry a nabízí ubytování v těch nejluxusnějších hotelích.

Kundu je tedy jednou z okrajových částí města Antalye, od jehož centra je vzdálená cca 20 km. Není městem ani letoviskem v pravém slova smyslu, ale spíše luxusní hotelovou zónou. Vystavěny zde byly pětihvězdičkové hotelové resorty, které patří k nejlepším na světě. Poskytují dokonalé služby převážně v režimu all-inclusive a dokážou tak uspokojit i toho nejnáročnějšího klienta. Hotely jsou vzdáleny jen pár metrů od moře a zábava v nich nikdy nevázne. Mnohé ze zdejších hotelů jsou replikami světově proslulých staveb, jako je například palác Topkapi v Istanbulu, Kreml v Moskvě, další zase připomíná italské Benátky. Kundu bývá často označováno tureckým Las Vegas. 

Kundu je lemováno krásnou dlouhou písečnou pláží, která má pozvolné svažování do moře a je tak vhodná pro rodiny s dětmi. Na některých místech se pak písek střídá s jemnými oblázky. Na začátku pláže se nachází známý vodopád Asagi Düden Selalesi, který je velmi fotogenický. Nikomu, kdo letovisko navštívit, tak v albu nechybí jeho fotografie. Podél pláže pravidelně jezdí autobusy, turisté se tak mohou pokaždé nechat zavést na jinou část pláže a nemusí ji procházet pěšky. Procházky po nekonečné pláži je lepší si nechat až na večer, kdy je možné pozorovat romantický západ slunce. 

Kundu, stejně tak jako sousední Lara je ideálním výchozím bodem pro výlety. Milovníci antických památek mohou navštívit města Aspendos, Faselis, Olympos, Xantos a Perge. Vynechat by pak neměli ani Archeologické muzeum v Antalyi, kam se autobusem lze pohodlně dostat za pár minut. Kdo má rád přírodu, měl by se vydat na prohlídku národního parku Olimpos/Bey Dagi s nádhernými výhledy na okolní krajinu.

 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy