Můj účet

Zapomenuté heslo? | Nový účet

Lara - informace o letovisku

V oblasti Turecké riviéry se v těsném sousedství Antalye rozkládá zcela nová turistická oblast zvaná Lara. Jejím typickým znakem jsou moderní a velmi kvalitní hotelové komplexy lemující dlouhou písečnou pláž. Lokalita je velice oblíbená u lidí, které oceňují klidnější letovisko s dobrou dostupností většího turistického centra.

Lara je lemována krásnou písečnou pláží tvořenou hrubším pískem, na které si můžete půjčit lehátka, slunečníky i osušky. Pláž má ale příkřejší vstup do moře, takže není příliš vhodná pro malé děti a nezkušené plavce. Do vody je možné se dostávat také po molu. Na pláži jsou možnosti sportovního vyžití, zejména milovníci vodních sportů si zde přijdou na své. Za poplatek je možné se věnovat motorovým vodním sportům, tedy jízdě na vodních skútrech, vodních lyžích a dalším. Mořské vlny jsou velkým lákadlem také pro vyznavače windsurfingu, parasailingu nebo kitingu.

Dále je možné se v letovisku Lara věnovat plážovému volejbalu, fotbalu, tenisu, bowlingu nebo potápění. Na pláži jsou dokonce potápěčské školy nabízející potápěčské kurzy pro začátečníky i pokročilé. Hotely v této lokalitě jsou vhodné i pro náročnější klienty, kteří si potrpí na supermoderní architektuře a precizních službách. Zázemí místních hotelů je na té nejvyšší úrovni.

V letovisku Lara se nachází nákupní centra, v nichž je možné si nakoupit nejrůznější zboží. Pokud byste toužili po větším ruchu a bohatších nákupních možnostech, můžete se vydat směrem na západ, do nedaleké Antalye. Jednotlivé hotely zajišťují z Lary do Antalye několikrát denně transfery autobusem. Přeprava z mezinárodního letiště v Antalyi trvá cca 30 minut. Asi 14 kilometrů od Antalye se nachází Dudenské vodopády s menším jeskynním systémem. Dalším turisticky atraktivním místem je jeskyně Karain s paleolitickými jeskynními malbami nebo třeba městečko Termessos.

V oblasti panuje typicky středozemní podnebí s horkými a suchými léty, které střídá mírná a deštivá zima.

Letovisko Lara

Letovisko Lara

Luxusní letovisko Lara ve městě Antalya láká k pobytu především náročné turisty. Řada hotelů vysoké kvality a komplexní nabídka služeb, rušný noční život a výborná kuchyně, to vše slibuje skvělou dovolenou.

celý článek

 
 
 

Náš tip

Poznávací zájezdy do USA a Kanady

To nejlepší ze východu USAPoznávací zájezdy po nejkrásnějších pamětihodnostech USA a Kanady, městech i národních parcích. CK Simon Tourist.

Plavba po rudém moři včetně letenky

CK Tilia - zájezdy do Izraele, Palestiny, JordánskaVypravte se s RIVIERA TOUR na plavbu po Rudém moři. Kromě Egypta poznáte také Saudskou Arábii, navštívíte jordánskou Petru a zažijete neopakovatelnou atmosféru dovolené na výletní lodi. 

ZÁJEZDY ON-LINE 2023

Široká nabídka FIRST MINUTE a LAST MINUTE ZÁJEZDŮ pro rok 2023 za mimořádné ceny. V nabídce také zájezdy německých CK.

UBYTOVÁNÍ ZA NEJLEPŠÍ CENY

UbytováníNejširší nabídka ubytování ve všech destinacích světa za bezkonkurenční ceny. Hotely, apartmány, penziony, prázdninové domy, ubytování v soukromí. Jednoduchá rezervace online.

Zájezdy do celého světa

Levné ubytování v Turecku

Stovky hotelů, penzionů a dalších ubytovacích kapacit v Turecku. Rezervace ubytování online a v češtině. Najít si ubytování v zahraničí nikdy nebylo tak snadné ...

 
 

RSS v. 0.91, RSS v. 2, Atom . Copyright © svetadily.cz | Created by weto.cz webdesign.

Egypt | Turecko | Chorvatsko | Itálie | USA | Řecko | Rakousko | Poznávací zájezdy